OTELİMİZ HAKKINDA

KONUM: Alanya merkezinde bulunan otelimiz, Cleopatra sahilinden sadece 150mt. Mesafede ve bir cadde ile ayrılmıştır.Alanya ve eğlence merkezine sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olup, her türlü ulaşım aracına kolaylıkla ulaşılabilir konumdadır. Antalya havalimanı yaklaşık 125km.lik mesafededir.

İÇERİK: Otelimiz deniz , havuz ve dağ manzaralı olmak üzere 147 oda (7 suit oda)448 yataktan oluşmaktadır.Elit lobi bölümünde 2 adet panaromik asansör  ve dört adet loca bulunmakta olup her birinde ayrı tv izleme olanağı ile siz değerli misafirlerimize farklı bir ambians yaşatmaktadır.Restorant bölümümüz kapalı ve açık olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. (Kapalı bölümde sigara içilmemektedir). Otelimizde iki yüzme havuzu (bir tanesi aqua parklı) , 2 havuz bar ve bir restorant bar (kahvaltı,öğle ve akşam yemeği için) , konferans salonu ve mini market bulunmaktadır.

HİZMETLER: Kahvaltı, geç kalkanlar için kahvaltı, öğle ve akşam yemeği büfeleri, snacks ( hamburger,spagetti , hotdog vb.) pide ve pizza, akşam üstü çay-kahve pasta servisi, her türlü yerli alkollü (şarap, votka, cin, bira vb.) veya alkolsüz (cola, fanta, sprite, soda, su vb.) içecekleri barlarımızdan saat 10:00-24:00 arası alabilirsiniz. (taze sıkılmış meyve suları ve Türk kahvesi ekstra ücretli)ALANYA HAKKINDA


OTEL HAKKINDA


Otelimiz "Her şey dahil " sistemiyle çalışmakta olup 10:00 - 24:00 Saatleri arasında yerli alkollü, alkolsüz içeceklerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.Saat 24:00 den sonra içecekler ücrete tabidir.

HAMAM - SAUNA

info@grandzamangardenhotel.com
Designed by Virtual Adevert ||
Powered by TEThost
|| Product by Sanat360